Послуги кухаря в Івано-Франківськ

Послуги кухаря в Івано-Франківськ

Оцените материал
(0 голосов)

Кухар - творча професія, яка пов’язана з приготуванням їжі розвивалася разом з цивілізацією. Як тільки печерні люди приручили вогонь і стали смажити м'ясо на вогнищі, вони швидко з'ясували, у кого з одноплемінників мамонт виходить смачнішим і соковитішим, та стали тільки йому довіряти цю важливу місію. Так народився перший кухар.

На кухні шеф-кухар - це головне відповідальна особа, технолог і начальник над рештою кухарями. Основним завданням шеф-кухаря є те, що він повинен створити страви неповторні за смаком і ароматом, а потім здивувати і порадувати ними відвідувачів закладу. Це свого роду художник, в арсеналі якого замість фарб і пензлів присутні продукти і кулінарні інструменти.

Крім цього, саме шеф-кухар повинен складати заявки на потрібні продовольчі напівфабрикати й інше харчова сировина, забезпечуючи їх своєчасне надходження зі складу, контролюючи асортимент, якість, кількість і терміни їх отримання та реалізації.

В посадові обов'язки шеф-кухаря також входить складання меню закладу громадського харчування, а також забезпечення на основі вивчення попиту споживачів розмаїття асортименту кулінарних виробів і страв. Йому необхідно постійно контролювати технологію приготування їжі, стежити за нормами закладки харчової сировини, не забуваючи перевіряти, чи дотримуються працівниками організації встановлені санітарні вимоги поряд з правилами особистої гігієни.

Шеф-кухар відповідальний за розстановку простих кухарів та інших працівників виробництва, чий графік виходу на роботу також складається цим високо кваліфікованим професіоналом. Крім того, в його обов'язки входять бракераж готової їжі, організація обліку, складання та подання звітів, в яких містяться дані про виробничу діяльність.

Другие материалы в этой категории: « Услуги повара в Запорожье Услуги повара в Киев »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.