Послуги доглядальниці в Бориспіль

Послуги доглядальниці в Бориспіль

Оцените материал
(0 голосов)

Якщо ваш близький родич або знайомий змушений перебувати в лікарні після операції, інсульту або з інших причин і не може самостійно обслуговувати себе, виходом з такої ситуації буде оплата послуг доглядальниці. Її спеціалізація — догляд за хворими, ви можете бути впевнені, що всі дії будуть професійні і контролюватися лікарем пацієнта. Кожен день, без вихідних і свят хворий перебуватиме під наглядом кваліфікованого працівника.

Як же правильно вибрати доглядальницю в лікарні? Ви можете поговорити з лікарем, який порадить доглядальницю з числа персоналу. Це зручно тим, що вона наділена всіма правами медичної сестри, а значить, може проводити необхідні маніпуляції, ставити системи, робити ін’єкції і перев’язки. Якщо вам необхідно, щоб доглядальниця перебувала при людині цілодобово, укладайте договір на послугу «з проживанням». Тоді, до загальної вартості послуг медсестри будуть включені витрати на її харчування і гігієнічні процедури. При виборі доглядальниці зверніть увагу на її стаж роботи, а також — на спеціальність. Врахуйте, що різні захворювання мають свою специфіку, тому медсестра з онкології можливо не зуміє впоратися з доглядом за пацієнтом після інсульту. У першому випадку необхідна потужна психологічна підтримка, а в другому — відмінна витривалість і фізична сила. Адже частково паралізований чоловік потребує особливого зверненні.

Одна з основних обов’язків доглядальниці як професіонала полягає в тому, щоб повернути людину до нормального життя, прискорити процес реабілітації. Вона не тільки монотонно виконує розпорядження лікаря і комплекс гігієнічних та побутових процедур, але і стає постійним супутником хворого, розмовляє з ним, гуляє.

Обов’язки доглядальниці в лікарні дещо відрізняються від надомного варіанти. Тут виключається частина побутових послуг, як то приготування їжі (хворий зазвичай отримує спеціально розроблене дієтичне харчування), вологе прибирання (цим займаються санітари), оплата комунальних послуг та похід в магазин. Однак в області гігієнічних послуг доглядальниця в лікарні отримує більше навантаження, ніж в домашніх умовах. Зручні ванні кімнати не передбачені у всіх лікарнях, тому мити лежачого хворого досить складно. Рекомендується кілька разів допомогти доглядальниці помити хворого, щоб той перестав соромитися чужої людини і відчував себе комфортніше.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.