Послуга кравчині  в Василькові

Послуга кравчині в Василькові

Оцените материал
(0 голосов)

Кравці — це фахівці, які можуть виконати технологічну обробку будь-якого, навіть найскладнішого, вузла одягу і зібрати всі його деталі в готовий виріб.

Професія «Кравець» має стародавню історію і у всі часи вважалася почесною, адже від таланту і смаку кравців залежав зовнішній вигляд як простих городян, так і самих високопоставлених персон. Це було пов'язано з тим, що аж до кінця XIX століття кравці займалися всіма етапами виготовлення одягу — від проектування моделей до їх пошиття і декорування. Секрети кравецького мистецтва накопичувалися протягом тисячоліть. Проте найбільшого підйому майстерність виробництва одягу досягла з винаходом швейних машин. Механізація всіх швейних процесів призвела до виникнення нових технологій, нових способів обробки одягу і до їх подальшого вдосконалення. 

Сьогодні до якості виготовлення одягу пред'являються дуже високі вимоги. У зв'язку з цим сучасний кравець повинен бути високоосвіченою людиною, якій вже недостатньо просто умілого володіння певним набором механічних операцій. Кравець у наш час є технічно грамотним фахівцем, що вміє самостійно вирішувати поставлені виробництвом завдання. 

Модельєри-конструктори проектують нові моделі одягу, розробляють креслення конструкцій цих моделей, по яких потім виготовляються лекала для крою, продумують в деталях весь процес виконання моделей.  Модельєри диктують нові напрями і стилі моди.

Сьогодні бути красиво одягненим, говорять кравці нашого ліцею, як ніколи просто. Наряд „від Кутюр” з особистого ательє у наш час не є проблемою. Охопити цілий світ творчих ідей - кредо нашого життя і планів на майбутнє.

Швачка повинна знати:

види і типи тканин;

варіанти застосування різних швів;

як працювати з різними видами швейних машин;

володіти прийомами конструювання одягу;

як доглядати за швейним обладнанням;

правила зберігання швейних приналежностей.

Другие материалы в этой категории: « Послуги швачки в Броварах Услуги швеи Винница »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.