Послуга вантажника в Львів

Послуга вантажника в Львів

Оцените материал
(0 голосов)

    Робота оцінюється шляхом множення кількості затраченого часу (в годинах) на кількість людей. Вантажники, зазвичай, працюють по двоє. У випадку замовлення однієї людини застосовується націнка 2001 - робота одного вантажника. Якщо робота була виконана за 15 хвилин, то вартість роботи буде рівна вартості однієї години роботи. Якщо вантажники пропрацювали трохи більше години, наприклад, 1 год. 15 хв., то оплата береться як за одну годину роботи. В багатоповерхових будинках вартість роботи вантажників не залежить від кількості поверхів, на які вони піднімаються, і не змінюється при наявності чи відсутності ліфта. Якщо завантаження для перевезення і розвантаження після перевезення виконує одна бригада вантажників, то час перевезення входить в час роботи вантажників

. У вартість входить:

- перенесення речей на певну відстань;
- завантаження та розвантаження відповідного транспорту;
- встановлення речей на місце, вказане замовником;
- пакування та розпакування речей.

У вартість не входить:

- перевезення речей;
- збирання та розбирання меблів.

Як розрахувати час роботи перед тим, як найняти вантажників?

    Під час переїзду квартири, офісу чи будинку виникає необхідність великої кількості пакувальних матеріалів, таких як коробки, картон, поліетиленові мішки. Все це Вам потрібно тільки на час переїзду, а після викидається або зберігається на балконі чи в підвалі, тим самим займаючи багато місця. Також варто відзначити, що потрібно затратити не мало часу на пошуки відповідного пакувального матеріалу. Яке ж рішення ми пропонуємо? Рішення є – оренда пакувального матеріалу, що дозволить Вам зекономити до 70% на його купівлі.

Вантажники– це рішення будь-яких завдань із перевезення. Наша команда професійних вантажників заздалегідь прибуде на місце, оцінить можливості виносу меблів в зібраному стані, об’єм необхідного вантажного автомобіля і варіанти упакування. Все це буде зроблено у найкоротші терміни з метою економії коштів клієнта, адже головне для нашої компанії – це вирішення Ваших завдань із переїзду. Нехай не хвилює велика шафа-купе, двоспальне ліжко і стінка у вітальні, всю цю меблі наші вантажники розберуть, обережно і якісно упакують, перевезуть і знову зберуть. Або навіть якщо потрібно Бровари, фортепіано або рояль, то і до цього працівники компанії УРА! Переїзд готові. Вантажники використовують у своїй роботі різноманітне обладнання для перевезення вантажів і професійний інструмент ТМ BOSCH, для складання та розбору меблів.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.