Послуга вантажника в Броварах

Послуга вантажника в Броварах

Оцените материал
(0 голосов)

Кожен із нас не раз у житті потребував фізичної та професійної допомоги вантажника, саме ці помічники готові "підставити своє сильне плече" у важку хвилину. Для вантажника перенесення речей, меблів – це не випробування, а звичайна робота, яка приносить задоволення.

                  Коли потрібні послуги вантажників і для чого?

Вантажники– це рішення будь-яких завдань із перевезення. Наша команда професійних вантажників заздалегідь прибуде на місце, оцінить можливості виносу меблів в зібраному стані, об’єм необхідного вантажного автомобіля і варіанти упакування. Все це буде зроблено у найкоротші терміни з метою економії коштів клієнта, адже головне для нашої компанії – це вирішення Ваших завдань із переїзду. Нехай не хвилює велика шафа-купе, двоспальне ліжко і стінка у вітальні, всю цю меблі наші вантажники розберуть, обережно і якісно упакують, перевезуть і знову зберуть. Або навіть якщо потрібно Бровари, фортепіано або рояль, то і до цього працівники компанії УРА! Переїзд готові. Вантажники використовують у своїй роботі різноманітне обладнання для перевезення вантажів і професійний інструмент ТМ BOSCH, для складання та розбору меблів.

                   Умови роботи та ціна на послуги вантажників

Максимальне навантаження на одного вантажника не повинно перевищувати 60 кг, цього цілком достатньо, щоб у двох винести холодильник або дерев’яний комод. Якщо ж у Вас є надважкі меблі або музичні інструменти (піаніно або рояль), вага яких на одну людину більша 60 кг, ми запропонуємо Вам рішення – такелажники.

Робота вантажника може оплачуватися як погодинно, так і по денно, залежно від умов роботи і вимог клієнта. Так, погодинна оплата становить65 грн/год і передбачає перерву щогодини на 10 хв. Це не багато, як здається на перший погляд, адже потрібно пам’ятати, що вантажники працюють фізично і їм необхідна перерва, щоб відновити сили та перевести подих.

Як розрахувати час роботи перед тим, як найняти вантажників?

Під час переїзду квартири, офісу чи будинку виникає необхідність великої кількості пакувальних матеріалів, таких як коробки, картон, поліетиленові мішки. Все це Вам потрібно тільки на час переїзду, а після викидається або зберігається на балконі чи в підвалі, тим самим займаючи багато місця. Також варто відзначити, що потрібно затратити не мало часу на пошуки відповідного пакувального матеріалу. Яке ж рішення ми пропонуємо? Рішення є – оренда пакувального матеріалу, що дозволить Вам зекономити до 70% на його купівлі.

І на останок...

Наші вантажники – професіонали своєї справи. Ви залишитеся задоволеними якістю їх роботи, а речі та меблі швидко та без пошкоджень переїдуть у нове місце. Наша команда відрізняється відповідальною роботою, ввічливим ставленням до клієнта і максимальною віддачею під час кожного переїзду. Скориставшись послугами вантажників Ви отримаєте вирішення будь-якого завдання по перевезенню, а Ваш вантаж безпечно та швидко переїде на нове місце.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.