Послуги кухаря в Васильків

Послуги кухаря в Васильків

Оцените материал
(0 голосов)

Своїм корінням кулінарія поринає у далеке минуле — туди, де горів вогонь жертовного вогнища. Найбільше у розвиток кулінарії внесли античні народи - древні греки та римляни. Добрими кулінарами греки стали не зразу. Ще у часи Гомера (VІІІ-ІV ст. до н.е.) кулінарів не було. Професія кухаря узаконюється набагато пізніше.

Кухарську майстерність греки ставили в один ряд із музикою та поезією. Кулінари Греції з обов'язувались майже чи не професійно вивчати мистецтво та філософію. Такий порядок виник в наслідок визнання кулінарії як одного з видів мистецтва. У Давній Греції налічувалось близько 50 письменників, які присвячували кулінарному мистецтву сторінки своїх книг. За їх рецептами готувалися страви для учасників Олімпійських ігор, для літніх людей, які страждали порушеною функцією шлунку, тощо.

Спектр знань рядового кухаря досить великий, а тому навчання професії тривало. Насамперед, кухареві необхідно знати, як правильно та швидко обробляти рибу, м’ясо та інші гастрономічні товари, доведеться вивчити їх види, а також характеристики.

Кухар зобов’язаний не тільки знати, але й вміти розбиратися в рецептах та методики приготування кулінарних виробів, враховувати вимоги до їх якості, правильний розподіл порцій, включаючи оформлення і подавання страв простого і складного приготування. Крім того, в обов’язки кухаря входить розуміння основ раціонального, дієтичного і лікувального харчування. Знання особливостей різних дієт, продуктів і страв, які можуть стати причиною розвитку алергічної реакції.

Кухареві ставиться знати такі речі, як технологія і рецептура приготування страв, а також способи обробки продуктів для «особливих» кулінарних виробів. У тому числі розбиратися і як можна скоротити втрати поживної цінності продуктів при зберіганні або під час приготування. Особливості та різновиди оформлення столу, як правильно скласти меню для щоденного або урочистого столу і як правильно скласти замовлення на продукти.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.