Послуги доглядальниці в Житомир Послуги доглядальниці в Житомир

Послуги доглядальниці в Житомир

Оцените материал
(0 голосов)

Наша фірма надає послуги з пошуку медичних сестер, доглядальниць, які забезпечать догляд за хворим, старим, інвалідом вдома і в будь-якому стаціонарі р. Житомир . Пропоновані нами кваліфіковані, доброзичливі медичні сестри. доглядальниці мають великий досвід роботи по догляду за тяжкими хворими в самих різних областях медицини:

  • Онкологія: догляд за хворими з пухлинами різної стадії захворювання.
  • Травматологія та ортопедія: догляд за хворими при переломах та травмах різної локалізації, що перебувають у домашніх умовах і в стаціонарі.
  • Хірургія: догляд за лежачими хворими після різних оперативних втручань.
  • Профілактика післяопераційних пневмоній і пролежнів.
  • Неврологія: догляд за хворими з гострим порушенням мозкового кровообігу, розсіяним склерозом, догляд за лежачими хворими з парезами і паралічами, після нейрохірургічних втручань. Організація догляду у фазі реабілітації даної категорії хворих
  • Терапія: догляд за хворими з інфарктом міокарда, пневмонією, та іншими захворюваннями загальтерапевтичного профілю.
  • Патронаж людей похилого віку: догляд за літніми хворими на дому. з елементами ведення домашнього господарства. Можливий догляд за літніми людьми з проживанням медичної сестри. доглядальниці .

БУДИНОК ДЛЯ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ.

Для зручності наших клієнтів в 30-ти кілометровій зоні Київ р. функціонує будинок для літніх людей. який передбачає постійне або тимчасове проживання літніх людей (на час відпустки рідних, вихідні, святкові дні та ін). Кімнати для одного і двох проживаючих. Є тінистий двір. Недалеко річка та ліс. Підібраний персонал.

Перебування в будинку передбачає самостійне проживання літньої людини з наданням необхідної допомоги при організації його дозвілля і задоволенні потреб, пов’язаних з його соціальною активністю. Запрошуємо до співпраці.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ЛЕЖАЧИХ ХВОРИХ ТА ІНВАЛІДІВ.

Вид транспортування визначає лікар. Порядок транспортування залежить від стану хворого людини: лежачий хворий, після хірургічного втручання, з переломом шийки стегна і т. д. В ряді випадків доцільно доставити хворого у відділення на ношах.

Автомобіль укомплектований всім необхідним для транспортування хворих.

Для зручності наших споживачів ми підібрали широкий асортимент товарів для інвалідів. товарів для реабілітації. ортопедичних виробів та інших товарів медичного призначення.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.