Послуги доглядальниці в Броварах Послуги доглядальниці в Броварах

Послуги доглядальниці в Броварах

Оцените материал
(0 голосов)

Хворому потрібно досвідчена доглядальниця? Хочете найняти доглядальницю – компаньйонку для старенького? Терміново шукаю доглядальницю зі спеціальним медичною освітою для хворого або інваліда? Необхідно знайти добру доглядальницю дитині в Бровари? Допоможемо!

Професія доглядальниці дуже затребувана в усьому світі, в тому числі і в Україні. Ніхто з нас не застрахований від хвороб і травм, наслідків похилого віку, але коли ця неприємність несподівано приходить до нас у будинок, ми часом губимося, стаємо безпорадними перед виниклою проблемою. Бо часом для догляду за хворими і старими людьми потрібні специфічні навички і знання, які є далеко не у всіх. Як допомогти хворому або літній людині, що робити, якщо за ним потрібний особливий, цілодобовий контроль та догляд, спеціальні навички, масаж, уколи і процедури!? Де знайти на все на це час і сили!? Як при цьому бути з роботою чи навчанням, з особистими справами? Відповідь дуже проста - Вам потрібен досвідчений фахівець по догляду за хворими – ДОГЛЯДАЛЬНИЦЯ. Саме вона візьме на себе важку і відповідальну місію догляду за хворою людиною. Це може бути чоловік або жінка, зі спеціальним медичною освітою (лікар, медсестра, медбрат, фельдшер) чи просто порядна небайдужа людина з досвідом догляду за хворими.

"Шукаю (потрібна, найняти, знайти) доглядальницю в Бровари " - рясніють оголошення на стовпах, в Інтернеті та газетах ... Знайте, даючи таке оголошення Ви ризикуєте не тільки взяти недосвідченого і непорядної людини, але й наражаєте близьку людину на небезпеку.  Чи варто так нерозважливо ставитися до найдорожчого? Чи варто витрачати багато особистого часу на пошук і підбір персоналу?

Зверніться в Агентство  Тут Вам швидко підберуть необхідного фахівця, дадуть гарантію. Ми відшукаємо кращий персонал, зробимо все можливе, щоб доглядальниця для престарілої людини чи хворого - батька, мами, дитини, родича - задовольняла всім Вашим вимогам, мала позитивні рекомендації, була психологічно сумісна з хворим і протестована на профпридатність. До підбору такого роду персоналу ми ставимося з особливою ретельністю і відповідальністю. Адже для наших рідних і близьких, дорослих і дітей, бабусь і дідусів потрібна особлива турбота і увага, тепло і співчуття. Вибираючи персонал, ми намагаємося врахувати всі нюанси - вік, тяжкість хвороби, психологічний стан людини і навіть його захоплення та інтереси. Ми впевнені - хороший фахівець і людина повинна допомогти хворому не тільки фізично, але й морально.

 

У нас Ви зможете найняти доглядальницю на повну або на часткову зайнятість, на кожен день або на один раз. В нашій базі обов’язково знайдуться претенденти, що задовольняють всім Вашим критеріям і потребам. Просто зателефонуйте нам і повідомте хто Вам потрібен: «шукаю доглядальницю дідусеві», «потрібно досвідчена доглядальниця», і ми в термін від 1-го дня знайдемо по Вашим критеріям того, кого Ви шукайте.

ДОГЛЯДАЛЬНИЦЯ
основні обов'язки та вимоги до персоналу

- Доглядальниця за домовленістю може виконувати свої обов'язки в будинку хворого або в стаціонарі, цілодобово або на необхідний термін, а при наявності вільного часу, може виконувати додаткову роботу по дому і дрібні доручення за додаткову плату.

- Якщо хворому чи старому людині не потрібні особливі медичні процедури і особливий догляд, але потрібно дружнє участь і увагу, якщо людина страждає від туги і самотності, ми підберемо для нього доглядальницю - компаньйонку, що не тільки догляне за людиною, але й зробить необхідну домашню роботу, організовує дозвілля, супроводить на прогулянку, в кіно, в театр, виконає дрібні доручення, стане справжньою подругою для хворого.

- Враховуючи особливості  послуги вона може бути надана терміново

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.