Послуги швачки в Броварах

Послуги швачки в Броварах

Оцените материал
(0 голосов)

Кравець це професія людини, яка робить, ремонтує, змінює та створює моделі одягу професійно, особливо костюми та чоловічий одяг.

Традиційний пошив називається «пошив на замовлення» в Сполученому Королівстві (де вперше цей термін виник, і звісно в Україні), де серце торгівлі — у Лондоні це Savile Row tailoring, і «пошиття одягу на замовлення» в Сполучених Штатах і Гонконгу. Це на відміну від замовлення, яке використовує встановлені параметри. Замовлення одягу або костюму повністю оригінального і унікального для кожного клієнта.

Професійне шиття  — це найбільш загальний термін для тих, хто заробляє на життя шиттям, викладанням, писанням про шиття, або роздрібними поставками швейних виробів. Вони можуть працювати у своєу будинку, студії, або роздрібному магазині, і можуть працювати неповний робочий день або повний робочий день. Вони можуть бути універсальними спеціалістами або загальними або такими, що мають власну вузьку спеціалізацію:

 

-         Якісний ремонт одягу

-         Пошив одягу на замовлення

-         Розкрій одягу

-     Оздоблення одягу

-     Пошиття та ремонт хутра

-     Пошиття та ремонт шкіри

Пошив на відстані

Дистанційний пошив припускає замовлення одягу у тих, що знаходяться поза-містом, Кравецьку сприятливу дешевшу робочу силу, які будуть використовуватися. На практиці це тепер можна зробити в глобальному масштабі за допомогою сайтів електронної комерції. На відміну від місцевого пошиття, клієнти повинні прийняти свої власні виміри, вибір тканини повинен бути зроблений з фото і, якщо потрібна подальша зміна одягу — повинні бути відправлені незабаром. Сьогодні найбільш загальна платформа для дистанційного пошиття здійснюється через інтернет-кравців.

Зараз кравці іноді пропонують заплатити за необхідні зміни, звернувшись до місцевого кравця. Ще одна нова опція є концепція, де безкоштовний тест-костюм виконаний у передбачених вимірюваннях і відправлено замовнику в першу чергу. Тест-костюм може бути різнорозмірний, і носитися, щоб побачити, де потрібні будь-які коригування. Остаточний костюм потім з урахуванням нових специфікацій робиться, після надання рузультатів нсоіння тест-костюм

Часовий пошив

Часовий покрій випливає з назви. Зазвичай, Кравець зустрічається локально і робить одяг місцевого виробництва. Цей метод дозволяє кравцю, отримати професійну виміру, оцінити поставу і фігуру, щоб зробити унікальні зміни в одязі для клієнта. Місцеві кравці, як правило, мають виставковий зал або «шоп-фронт», що дозволяє клієнтам обирати тканини зі зразків або легко повернути одяг, якщо він вимагає подальшої модифікації. Це найбільш традиційна форма пошиття. Гонконг і Лондон — найбільш славляться високою якістю пошиття, в середньому це займає від 2 до 3 фітингів і від 3 до 4 днів, щоб вручну пошити один костюм для замовника.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.