Послуги швачки в Бориспіль

Послуги швачки в Бориспіль

Оцените материал
(0 голосов)

Така творча і цікава, професія швачки - це ідеальна робота для жінки. Вся справа в тому, що найчастіше жінка по певним обставинам змушена сидіти вдома. Володіючи такою професією, вона завжди зможе отримувати додатковий заробіток, виконуючи замовлення клієнтів.

Звичайна швачка виконує найпростіші операції на машинці, може також шити і вручну. Знайти роботу швачкою сьогодні нескладно. Справа в тому, що цей фахівець може працювати як на великому виробництві, так і в невеликому ательє. Приміром, в ательє швачка найчастіше займається підшивкою штанів, джинсів, Ушівка одягу. Тобто виконує стандартні операції. Швея в ательє може займатися і дрібним ремонтом одягу. Природно, послуги такого роду на сьогоднішній день дуже популярні.

Швачка повинна знати:

види і типи тканин;

варіанти застосування різних швів;

як працювати з різними видами швейних машин;

володіти прийомами конструювання одягу;

як доглядати за швейним обладнанням;

правила зберігання швейних приналежностей.

    Мистецтво гарно одягатися – це такий же талант, як інші. Існують люди, яким від народження притамане відчуття гармонії, кольору, форми, стилю. Вони відчувають одяг як другу шкіру. Таких людей, наділених талантом, елегантністю, досить небагато. Але при бажанні в собі можна розвинути та виховати цей талант Якщо Ви бажаєте внести свою лепту у розвиток швейної промисловості і долучитися до кола гарно і зі смаком одягнутих львів`ян – наше училище чекає на Вас! Адже він є першою сходинкою до високих подіумів моди

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.