Послуга швачки в Біла Церква

Послуга швачки в Біла Церква

Оцените материал
(0 голосов)

Кравець – це провідна професія у виробництві одягу. Фахівці цієї спеціальності – люди творчі, відповідальні, естетично розвинені. Професія кравця швейного виробництва дає великі можливості для розвитку різних здібностей: нахил до малювання розвивається в процесі вивчення моделювання одягу, нахил до техніки – під час вивчення швейних машин, обладнання для волого-теплової обробки виробів.

    Обираючи цю професію, треба бути охайною, мати добрий художній смак, чітку координацію рухів, добрий зір та окомір, що дасть змогу досягти високої професійної майстерності, навчитись шити одяг, сукні, блузи, спідниці, брюки, жакети та інше. У народі кажуть, що робити людину красивою можуть два майстри, один із них – кравець. Адже вдало пошитий одяг може не тільки покращити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, зробити її на певний час щасливою.

    Мистецтво гарно одягатися – це такий же талант, як інші. Існують люди, яким від народження притамане відчуття гармонії, кольору, форми, стилю. Вони відчувають одяг як другу шкіру. Таких людей, наділених талантом, елегантністю, досить небагато. Але при бажанні в собі можна розвинути та виховати цей талант. В цьому Вам допоможуть знання, які дають майстри виробничого навчання та викладачі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва. Якщо Ви бажаєте внести свою лепту у розвиток швейної промисловості і долучитися до кола гарно і зі смаком одягнутих львів`ян – наше училище чекає на Вас! Адже він є першою сходинкою до високих подіумів моди.

Наша кравчиня вміє:

 -Якісний ремонт одягу

-  Пошив одягу на замовлення

-   Розкрій одягу

-  Оздоблення одягу

-  Пошиття та ремонт хутра

-  Пошиття та ремонт шкіри

Другие материалы в этой категории: Послуги швачки в Бориспіль »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.