Послуги няні в Бровари

Послуги няні в Бровари

Оцените материал
(0 голосов)

В Інтернеті оголошень про бажання стати нянею - більше. Можна навіть без особистої розмови з кандидатом отримати інформацію про вік, освіту, досвід роботи та чесноти. А також – про очікуваний розмір оплати праці. Обравши для себе прийнятні умови, зв’язалися з десятком потенційних нянь. У трьох випадках люди із "нянівським" стажем відмовилися працювати лише впродовж місяця. Однак погоджувалися на довший термін. Просили за свої послуги 2,5-4 тис. грн. За додаткову плату обіцяли займатися з дитиною математикою, іноземними мовами та водити на плавання й інші гуртки. У разі вимоги обіцяли надати рекомендації з попередніх місць роботи. Ще за двома оголошеннями роботу няні шукали пенсіонерки. Вони оцінювали свої послуги трохи дешевше. Кілька претенденток хотіли спочатку познайомитися з дитиною та її батьками, а лише потім погоджувалися обговорювати умови праці. Чимало пропозицій в Інтернеті було і від теперішніх студентів, причому як медичних і педагогічних вузів, так і закладів, які не мають стосунку до дітей і виховання. Послуги нянь-студенток обійдуться приблизно в тисячу гривень. Хоча досвіду роботи в них або немає, або на рівні "доглядала за братами-сестрами" чи "бавила сусідських дітей". Довірити своє маля недосвідченим студенткам за тисячу гривень чи таки покластися на досвід претенденток, які просять удвічі дорожче, – вирішувати вам.

   Варто також дослухатися до рекомендацій батьків, які вже наймали няню. Вони вже знають, що від фінансових витрат якість послуг залежить напряму. Однак врахуйте, що рекомендовані знайомими спеціалісти не обов'язково відповідатимуть вимогам вашої родини. Поради батькам, які шукають няню 1. Наймайте няню, яку радять знайомі, в яких вона працювала. 2. Запитайте у кандидатки письмові рекомендації від працедавців. У крайньому разі зателефонуйте попереднім роботодавцям. 3. Надавайте перевагу претендентам із профільною освітою – педагогічною, медичною, психологічною, щоб, окрім догляду, няня могла дитину навчити чомусь корисному. 4. Коли йдете на зустріч із потенційною нянею, беріть дитину. Відразу буде видно, чи потоваришують вони. Оцініть реакцію свого малюка – поганих людей діти відчувають практично стовідсотково. 5. Якщо дозволяють фінанси, шукайте няню через агенцію. Це – недешево, але матимете більше гарантій, що до вашої оселі не потрапить аферистка. 6.

   Після одного-двох тижнів роботи няні розпитайте у сусідів, якої вони думки про помічницю. На прогулянці, у пісочниці "вилазить" усе те, що няня могла приховати під час співбесіди чи коротких розмов із вами. 7. Час від часу телефонуйте додому. Тоді няня знатиме, що ви її контролюєте. 8. Розпитуйте у малюка, як пройшов день. Діти брехати не вміють. За інф. батьків, які користувалися послугами няні.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.