Послуги няні  Івано-Франківськ

Послуги няні Івано-Франківськ

Оцените материал
(0 голосов)

У сучасних умовах зростання народжуваності, що поєднуються з постійним дефіцитом місць у дитячих садках, няні затребувані, як ніколи. Багатьом сім'ям різного достатку і соціального рівня необхідні послуги няні, вартість цих послуг може відрізнятися. Наявність досвіду роботи та рекомендацій від колишніх роботодавців, наявність педагогічної освіти, володіння іноземними мовами  та медичними навичками, додаткові побутові послуги,  а це може бути прання, прибирання в квартирі, приготування їжі малюкові , впливають на вартість її послуг і  вирішується індивідуально.

Найчастіше оплати послуг няні здійснюють погодинно. Мінімальна ціна в Івано-Франківську -10 гривень за годину.  Впливає на розмір оплати також  і вік дитини.  Няня для дитини молодшої  одного  року буде коштувати трохи дорожче, ніж для старших дітей - близько 15 гривень.  Найпростіше знайти няню на повний робочий день, адже, як правило, вона теж зацікавлена в повній зайнятості. Проте  сім’ї, які не можуть оплачувати  доволі велику суму зі свого бюджету, беруть собі помічницю на півдня. При такому варіанті, вартість години збільшується і складає 15гривень.  Якщо дітей двоє, то тариф подвоюється. А при великі зайнятості мами,  взагалі доцільніше призначити няні фіксований щомісячний оклад.

Якщо шукати в Івано-Франківську няню через агенцію, то тут вартість її послуг оцінюють  12-15 гривень і вимагають одноразового внеску в розмірі 600 гривень .  Перший місяць-випробувальний термін, вона приходитиме до вас додому, знайомитиметься з дитиною, а ви з нею.

Хорошу няню батьки готові цінувати на вагу золота, адже вона працює для найдорожчої людини на світі - їх дитини. Але варто пам'ятати, якщо сім'я потребує послуг няні, вартість їх повинна бути адекватна бюджету. Потрібно визначити реальну суму, яку батьки зможуть платити няні, і порівняти з цим свої вимоги.

Поради батькам, які шукають няню 1. Наймайте няню, яку радять знайомі, в яких вона працювала. 2. Запитайте у кандидатки письмові рекомендації від працедавців. У крайньому разі зателефонуйте попереднім роботодавцям. 3. Надавайте перевагу претендентам із профільною освітою – педагогічною, медичною, психологічною, щоб, окрім догляду, няня могла дитину навчити чомусь корисному. 4. Коли йдете на зустріч із потенційною нянею, беріть дитину. Відразу буде видно, чи потоваришують вони. Оцініть реакцію свого малюка – поганих людей діти відчувають практично стовідсотково. 5. Якщо дозволяють фінанси, шукайте няню через агенцію. Це – недешево, але матимете більше гарантій, що до вашої оселі не потрапить аферистка. 6. Після одного-двох тижнів роботи няні розпитайте у сусідів, якої вони думки про помічницю. На прогулянці, у пісочниці "вилазить" усе те, що няня могла приховати під час співбесіди чи коротких розмов із вами. 7. Час від часу телефонуйте додому. Тоді няня знатиме, що ви її контролюєте. 8. Розпитуйте у малюка, як пройшов день. Діти брехати не вміють. За інф. батьків, які користувалися послугами няні

Другие материалы в этой категории: « Услуги няни в Запорожье Услуги няни в Киев »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.